thania_thomson
🔴 Direkte nå 19Se thania_thomson live på Chaturband
Bli med for å se thania_thomson live på Chaturband. Slå deg til med publikum for sanntidsstrømming, interaktive forespørsler, private rom og energiske direktesendinger direkte i nettleseren din.
Direktesendt publikumsinteraksjon
Hopp inn i livechatten og interager med thania_thomson. Bruk fansverktøy, tips og romfunksjoner for å forme forestillingen i sanntid.
Fans avstemning & rangeringer
Vis støtte med Like- og Dislike-avstemningssystemet. Stemmen din bidrar til å rangere utøvere og løfte favorittartistene høyere på hovedscenen.
VIP Backstage-påse
Leter du etter en mer direkte opplevelse? Bruk livechatten eller utøverens lenker for å få tilgang til private rom, promo-profiler og eksklusive backstage-alternativer.
Populære tagger for thania_thomson
🎸 Hurtig navigasjonstips
- Bla gjennom: Bruk venstre og høyre piltaster for å bla mellom direkte profiler, eller trykk R for en tilfeldig profil.
- Fullskjerm: Trykk F for å utvide spilleren.
- Volum: Trykk M for å dempe eller fjerne demping av spilleren.
- Profilhandlinger: Bruk de synlige kontrollene for å følge, legge til i liste, dele, vurdere og promotere denne profilen.
YTELSE STUDIO
thania_thomson i et overblikk
En klar oversikt over lagret kringkastingsaktivitet, publikums-signaler og tilgjengelighetsmønstre. Alle historiske tider vises i UTC.
Følgerutvikling
Slik har det totale antallet følgere endret seg i forhold til lagrede UTC-baselineverdier
Endringer bruker det nyeste kilde-totalen og den nærmeste lagrede UTC-baselinen minst 1, 7 eller 30 dager tidligere. En negativ verdi betyr at kilden rapporterte færre følgere.
Hva den registrerte historikken sier
En tydelig lesbar beskrivelse av lagret aktivitet i dette området. Den beskriver fortiden og forutsier ikke en fremtidig timeplan.
thania_thomson online-tid
Hver kolonne viser registrert sendingstid for én UTC-dag.
Følgervekst
Hver kolonne viser endringen fra forrige lagrede UTC-følger-snapshots.
| Dag | Følgere | Endring |
|---|---|---|
| Oct 25 · now | 404 | +126 |
| Oct 24 | 278 | +69 |
| Oct 23 | 209 | +39 |
| Oct 22 | 170 | +58 |
| Oct 21 | 112 | +58 |
| Oct 20 | 54 | Ingen tidligere lagret dag |
thania_thomson tilgjengelighetsrytme
Mørkere firkanter hadde mindre registrert kringkastingstid; lysere firkanter indikerer at modellen ble funnet online oftere.
Detaljer for dagens økt
En kompakt oppsummering av de mest nylig registrerte dagene i den valgte perioden.
| Dag | På nett | Økter | Topp | Typisk |
|---|---|---|---|---|
| Oct 25 | 0m | 0 | 0 | 0 |
| Oct 24 | 0m | 0 | 0 | 0 |
| Oct 23 | 0m | 0 | 0 | 0 |
| Oct 22 | 7h 29m | 1 | 36 | 36 |
| Oct 21 | 7h 03m | 1 | 24 | 24 |
| Oct 20 | 7h 24m | 1 | 7 | 7 |
| Oct 19 | 6h 23m | 1 | 11 | 11 |
| Oct 18 | 0m | 0 | 0 | 0 |
| Oct 17 | 0m | 0 | 0 | 0 |
| Oct 16 | 0m | 0 | 0 | 0 |
| Oct 15 | 0m | 0 | 0 | 0 |
| Oct 14 | 0m | 0 | 0 | 0 |
| Oct 13 | 0m | 0 | 0 | 0 |
| Oct 12 | 0m | 0 | 0 | 0 |
Nylige sendinger
Siste lagrede økter for denne profilen i UTC.
- 1h 19m onlinetil 04:49 UTC
- 7h 27m onlinetil 11:06 UTC
- 7h 38m onlinetil 11:13 UTC
- 7h 29m onlinetil 10:58 UTC
- 7h 03m onlinetil 10:52 UTC
- 7h 24m onlinetil 10:58 UTC
- 6h 23m onlinetil 10:51 UTC
Hva hvert tall betyr
Ytelsesrang er en aktuell materialisert trendbenchmark; en lavere rang er sterkere. Kategorirang bruker samme benchmark kun blant samsvarende kategori.
Online-tid, økter, daglig trend og varmekart kommer fra aktivitetsmåleren i UTC. De viser registrerte observasjoner, ikke en lovet timeplan eller en fullstendig strømlogg.
Følgere og livevisninger kommer fra det nyeste importerte rombildet. Det typiske publikummet vektes etter registrert tid, mens topppublikummet er den høyeste lagrede observasjonen i det valgte området.
Følger-endring sammenligner det nåværende importerte følger-tallet med daglige UTC-baselinesnapshots. En negativ verdi reflekterer et lavere tall i kilde-snapshoten; det er ikke en prognose eller et mål for medlemmenes aktivitet på Chaturband.
Rangeringer bruker det nåværende materialiserte ytelsesbenchmarket; antall betraktere og følgere kommer fra det nyeste importerte rommets snapshot.
Sendingsammenligning
Sammenlign nylig aktivitet
Legg til andre utøvere for å sammenligne verifisert sendetid, økter, aktive dager og topp publikum for den valgte perioden.
| Utøver | Sendetid | Økter | Aktive dager | Gjennomsnittlig økt | Topp publikum | Handlinger |
|---|---|---|---|---|---|---|
| #1@thania_thomsonNåværende profil | 28h 21m | 4 | 4 | 425 min | 36 |
Samfunnets tilbakemeldinger
Seriøse anmeldelser for thania_thomson
Skriv en seriøs anmeldelse
Vurder hver kategori og beskriv showet på spesifikke, respektfulle måter. Anmeldelser publiseres bare etter moderering.
Logg inn for å skrive en anmeldelseFan FAQ
Is thania_thomson online right now?
thania_thomson is currently listed as online with 17 viewers. Live availability updates automatically as the source feed refreshes.
Where is thania_thomson broadcasting from?
The latest source snapshot lists thania_thomson as broadcasting from Colombia.
Does thania_thomson have a generated preview?
Yes. thania_thomson currently has AVIF, MP4 preview media available on this profile.
What stream quality is listed for thania_thomson?
The latest source snapshot lists thania_thomson at HD quality. Actual playback quality can change with the live broadcast.
How can I watch thania_thomson live?
Use the live-room action on this profile to continue to thania_thomson through the streaming provider. Public profile information remains available on Chaturband.
Naviger i katalogen for liveopptredener
Hvis du likte live-settet av thania_thomson, utforsk flere artister på tvers av Chaturband. Bruk interne lenker nedenfor for å bla gjennom lignende live-show etter kategori, land, publikumsstørrelse og tagg.
Interaktiv leketøykontroll
Bla gjennom utøvere med interaktive romfunksjoner, sanntids chatverktøy, fansens mål og tipping-alternativer utarbeidet for live publikumsdeltakelse.
Passjonerte duoer og live-forestillinger
Oppdag soloartister, par, duoer og tematiske live-rom organisert gjennom rene kategorisider og lynraske interne filtre.
Eksklusivt backstage-pass
Mange artister tilbyr private rom, promokampanjer og direkte lenker for fans som ønsker en mer personlig liveopplevelse.