boy_jerry
● Frakoblet 23
Se boy_jerry live på Chaturband
Bli med for å se boy_jerry live på Chaturband. Slå deg til med publikum for sanntidsstrømming, interaktive forespørsler, private rom og energiske direktesendinger direkte i nettleseren din.
Direktesendt publikumsinteraksjon
Hopp inn i livechatten og interager med boy_jerry. Bruk fansverktøy, tips og romfunksjoner for å forme forestillingen i sanntid.
Fans avstemning & rangeringer
Vis støtte med Like- og Dislike-avstemningssystemet. Stemmen din bidrar til å rangere utøvere og løfte favorittartistene høyere på hovedscenen.
VIP Backstage-påse
Leter du etter en mer direkte opplevelse? Bruk livechatten eller utøverens lenker for å få tilgang til private rom, promo-profiler og eksklusive backstage-alternativer.
Populære tagger for boy_jerry
🎸 Hurtig navigasjonstips
- Bla gjennom: Bruk venstre og høyre piltaster for å bla mellom direkte profiler, eller trykk R for en tilfeldig profil.
- Fullskjerm: Trykk F for å utvide spilleren.
- Volum: Trykk M for å dempe eller fjerne demping av spilleren.
- Profilhandlinger: Bruk de synlige kontrollene for å følge, legge til i liste, dele, vurdere og promotere denne profilen.
YTELSE STUDIO
boy_jerry i et overblikk
En klar oversikt over lagret kringkastingsaktivitet, publikums-signaler og tilgjengelighetsmønstre. Alle historiske tider vises i UTC.
Følgerutvikling
Slik har det totale antallet følgere endret seg i forhold til lagrede UTC-baselineverdier
Endringer bruker det nyeste kilde-totalen og den nærmeste lagrede UTC-baselinen minst 1, 7 eller 30 dager tidligere. En negativ verdi betyr at kilden rapporterte færre følgere.
Hva den registrerte historikken sier
En tydelig lesbar beskrivelse av lagret aktivitet i dette området. Den beskriver fortiden og forutsier ikke en fremtidig timeplan.
boy_jerry online-tid
Hver kolonne viser registrert sendingstid for én UTC-dag.
Følgervekst
Hver kolonne viser endringen fra forrige lagrede UTC-følger-snapshots.
| Dag | Følgere | Endring |
|---|---|---|
| Oct 24 · now | 47,245 | +110 |
| Oct 23 | 47,135 | +16 |
| Oct 22 | 47,119 | 0 |
| Oct 21 | 47,119 | +46 |
| Oct 20 | 47,073 | 0 |
| Oct 19 | 47,073 | +66 |
| Oct 18 | 47,007 | 0 |
| Oct 17 | 47,007 | +101 |
| Oct 16 | 46,906 | +119 |
| Oct 15 | 46,787 | +5 |
| Oct 14 | 46,782 | +60 |
| Oct 13 | 46,722 | +108 |
| Oct 12 | 46,614 | 0 |
| Oct 11 | 46,614 | +164 |
boy_jerry tilgjengelighetsrytme
Mørkere firkanter hadde mindre registrert kringkastingstid; lysere firkanter indikerer at modellen ble funnet online oftere.
Detaljer for dagens økt
En kompakt oppsummering av de mest nylig registrerte dagene i den valgte perioden.
| Dag | På nett | Økter | Topp | Typisk |
|---|---|---|---|---|
| Oct 24 | 7h 16m | 1 | 270 | 270 |
| Oct 23 | 0m | 0 | 0 | 0 |
| Oct 22 | 2h 41m | 1 | 270 | 270 |
| Oct 21 | 0m | 0 | 0 | 0 |
| Oct 20 | 5h 25m | 1 | 27 | 27 |
| Oct 19 | 0m | 0 | 0 | 0 |
| Oct 18 | 4h 23m | 1 | 85 | 85 |
| Oct 17 | 0m | 0 | 0 | 0 |
| Oct 16 | 7h 18m | 1 | 68 | 68 |
| Oct 15 | 9h 51m | 1 | 1,919 | 1,919 |
| Oct 14 | 3h 37m | 1 | 1,919 | 1,919 |
| Oct 13 | 8h 11m | 1 | 76 | 76 |
| Oct 12 | 5h 07m | 1 | 28 | 28 |
| Oct 11 | 0m | 0 | 0 | 0 |
Nylige sendinger
Siste lagrede økter for denne profilen i UTC.
- 7h 16m onlinetil 14:45 UTC
- 2h 41m onlinetil 09:22 UTC
- 5h 25m onlinetil 10:07 UTC
- 4h 23m onlinetil 18:06 UTC
- 7h 18m onlinetil 15:56 UTC
- 9h 51m onlinetil 15:20 UTC
- 3h 37m onlinetil 17:19 UTC
- 8h 11m onlinetil 15:29 UTC
- 5h 07m onlinetil 14:57 UTC
- 11h 04m onlinetil 16:03 UTC
- 3h 05m onlinetil 15:43 UTC
- 9h 29m onlinetil 15:17 UTC
Hva hvert tall betyr
Ytelsesrang er en aktuell materialisert trendbenchmark; en lavere rang er sterkere. Kategorirang bruker samme benchmark kun blant samsvarende kategori.
Online-tid, økter, daglig trend og varmekart kommer fra aktivitetsmåleren i UTC. De viser registrerte observasjoner, ikke en lovet timeplan eller en fullstendig strømlogg.
Følgere og livevisninger kommer fra det nyeste importerte rombildet. Det typiske publikummet vektes etter registrert tid, mens topppublikummet er den høyeste lagrede observasjonen i det valgte området.
Følger-endring sammenligner det nåværende importerte følger-tallet med daglige UTC-baselinesnapshots. En negativ verdi reflekterer et lavere tall i kilde-snapshoten; det er ikke en prognose eller et mål for medlemmenes aktivitet på Chaturband.
Rangeringer bruker det nåværende materialiserte ytelsesbenchmarket; antall betraktere og følgere kommer fra det nyeste importerte rommets snapshot.
Sendingsammenligning
Sammenlign nylig aktivitet
Legg til andre utøvere for å sammenligne verifisert sendetid, økter, aktive dager og topp publikum for den valgte perioden.
| Utøver | Sendetid | Økter | Aktive dager | Gjennomsnittlig økt | Topp publikum | Handlinger |
|---|---|---|---|---|---|---|
| #1@boy_jerryNåværende profil | 19h 47m | 4 | 4 | 297 min | 270 |
Samfunnets tilbakemeldinger
Seriøse anmeldelser for boy_jerry
Skriv en seriøs anmeldelse
Vurder hver kategori og beskriv showet på spesifikke, respektfulle måter. Anmeldelser publiseres bare etter moderering.
Logg inn for å skrive en anmeldelseFan FAQ
Is boy_jerry online right now?
boy_jerry is currently listed as offline. This profile updates automatically when the source feed reports a new live broadcast.
Where is boy_jerry broadcasting from?
The latest source snapshot lists boy_jerry as broadcasting from Colombia.
Does boy_jerry have a generated preview?
Yes. boy_jerry currently has AVIF, MP4 preview media available on this profile.
What stream quality is listed for boy_jerry?
The latest source snapshot lists boy_jerry at FHD quality. Actual playback quality can change with the live broadcast.
How can I watch boy_jerry live?
Use the live-room action on this profile to continue to boy_jerry through the streaming provider. Public profile information remains available on Chaturband.
Naviger i katalogen for liveopptredener
Hvis du likte live-settet av boy_jerry, utforsk flere artister på tvers av Chaturband. Bruk interne lenker nedenfor for å bla gjennom lignende live-show etter kategori, land, publikumsstørrelse og tagg.
Interaktiv leketøykontroll
Bla gjennom utøvere med interaktive romfunksjoner, sanntids chatverktøy, fansens mål og tipping-alternativer utarbeidet for live publikumsdeltakelse.
Passjonerte duoer og live-forestillinger
Oppdag soloartister, par, duoer og tematiske live-rom organisert gjennom rene kategorisider og lynraske interne filtre.
Eksklusivt backstage-pass
Mange artister tilbyr private rom, promokampanjer og direkte lenker for fans som ønsker en mer personlig liveopplevelse.